Zajęcia

Więcej aktualności z życia naszej szkoły znajdziesz na Facebook'u

Zwracamy się z ogromną prośbą o zagłosowanie na film nagrany przez ucznia I LO w Bytomiu. Poniżej przedstawiamy prośbę:

Dzień dobry,
Mam 17 lat i jestem uczniem jednego z bytomskich liceów. Biorę udział w ogólnopolskim konkursie Dni Otwartych Funduszy Europejskich "Bliżej niż myślisz", którego przedmiotem jest nagranie krótkiego filmu o efektach wykorzystania Funduszy Europejskich w regionie. Nagrałem materiał o trzech bytomskich realizacjach - rewitalizacji Kolonii Zgorzelec, remoncie Miejskiego Domu Kultury nr1 i utworzeniu Centrum Sportu Skarpa w miejscu dawnej kopalni KWK Rozbark.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w wyniku głosowania (które trwa do 25 września), w związku z czym chciałem spytać, czy istnieje możliwość przekazania dalej informacji o głosowaniu do społeczności Waszej szkoły z prośbą o oddanie głosu na mój materiał (np. poprzez ogłoszenie w dzienniku elektronicznym)? Będę przeogromnie wdzięczny!

Link do mojego filmu z możliwością głosowania
tutaj.

Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam,
Aleksy Chołołowicz