WITAMY NA STRONIE SZKOΧ PODSTAWOWEJ NR 9 W BYTOMIU

Zaj璚ia

Aktualno軼i

安ietlica szkolna:

安ietlica szkolna przy SP nr 9 zapewnia opiek i zaj璚ia dla uczni闚, rodzice kt鏎ych pracuj w godzinach uniemo磧iwiaj帷ych im odbi鏎 dzieci po zako鎍zonych zaj璚iach lekcyjnych. Szeroka oferta zaj耩 organizowanych w 鈍ietlicy sprzyja rozwijaniu indywidualnych zainteresowa i uzdolnie uczni闚, a poprzez to wskazuje im sposoby alternatywnego sp璠zania czasu wolnego. Pomoc w odrabianiu zada domowych, uzupe軟ianie brak闚 i nadrabianie zaleg這軼i w nauce stymuluj uczni闚 do przezwyci篹ania niepowodze i osi庵ania sukces闚 szkolnych. Pomocna w zaj璚iach jest tak瞠 bogata baza gier dydaktycznych i pozycji ksi捫kowych.

安ietlica szkolna zapewnia r闚nie opiek dla uczni闚 w dniach, w kt鏎ych nie odbywaj si zaj璚ia dydaktyczne, a tak瞠 opiek dla uczni闚 zwolnionych, na 篡czenie rodzic闚, z lekcji katechezy.
W szkole prowadzone jest tak瞠 do篡wianie uczni闚: bezp豉tne - dla dzieci, rodzice kt鏎ych korzystaj z zasi趾闚 MOPR, pe軟op豉tne, w stawkach utrzymanych na poziomie miejskim - dla pozosta造ch uczni闚 zapisanych przez ich rodzic闚. Obiady serwowane w sto堯wce szkolnej s dwudaniowe, nierzadko z dodatkiem deseru, a receptura ich przygotowania zgodna jest z zasadami 篡wienia dzieci oraz z wymogami SANEPID - u.

安ietlica czynna jest od poniedzia趾u do pi徠ku
w godzinach: 6:30 - 17:00

Kierownik 鈍ietlicy: